"WE FOLLOW YOU"....CZ and SK FANS


EUROPECZECHFANS - YOUTUBE CHANNEL:

KONCERTY NA KTERÝCH JSME BYLI:
*******************************
2004-MOR-VIZOVICE(CZ), 2007 -PRAGUE(CZ),2009-MOR-VIZOVICE(CZ),2010-TRNAVA(SK),2010-ZLÍN(CZ)
2010-PRAGUE(CZ),2010 VARŠAVA(PL),2010-HAVÍŘOV(CZ),2011-LONDON(UK),2011-OXFORD(UK)
2011-MILAN(IT),2011-VÍDEŇ(AUS)
2012-WROCLAW(PL),2012-WIENNA (AUS), 2012- PRAGUE (CZ),2013-INZELL(GER)
2014-MADRID (ES), 2014-TŘINEC (CZ),2014-SZEKESFEHERVAR(HU),
2015-DUBLIN (IR), 2015-BELFAST (UK),2015- ALSÓÖRS(HU),2015- NITRIANSKE RUDNO (SK),
2015-LAŠKO(SLO),2015 - WIENNA(AUS),2016-ROCK MEETS CLASSIC NÜRNBERG(GER),
******************************

autor a webmaster: Ivana Bílá - europeczechfans@seznam.cz

Únor 2011

EXKLUZIVNĚ-MIC MICHAELI PRO EUROPE CZECH AND SLOVAK FANS

28. února 2011 v 15:17 | Ivania
MIC MICHAELI - EXKLUZIVNĚ PRO CZECH AND SLOVAK FANS!
AUTOR ROZHOVORU: IVANA BÍLÁ
-KOPÍRUJTE PROSÍM JEN S UVEDENÍM ODKAZU A ZDROJE.DĚKUJI!

************************************************************************************************************************

1.AHOJ MIKU-OD VŠECH FANOUŠKŮ Z ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLIKY.NEJPRVE CHCI PODĚKOVAT ZA VAŠI POSLEDNÍ SKVĚLOU SHOW V HAVÍŘOVĚ A ZA VAŠE LOŇSKÉ TŘI NÁVŠTĚVY V NAŠÍ ZEMI.
MIC-"AHOJ IVANO ,JE MI LÍTO, ŽE JSEM VÁS NECHAL ČEKAT NA ODPOVĚDI DELŠÍ DOBU,ALE TADY JSOU:
OPRAVDU SE NÁM TU VELMI LÍBÍ.MÁTE TADY SKVĚLÉ PIVO :)"
2.VŠECHEN ČAS,KDY JSTE NA CESTÁCH,KDY JEDETE VELKÁ TURNÉ PO SVĚTĚ,JE MOŽNÉ CÍTIT NĚJAKÝ ROZDÍL MEZI ZEMĚMI A STÁTY CO SE FANOUŠKŮ TÝČE,NEBO JE TO PODOBNÉ?
MIC-"VĚTŠINOU JE TO ROZDÍL ČASU:))ALE POKUD JSME VELMI ZANEPRÁZDNĚNI A MÁME NABITÝ PROGRAM,VŠECHNY ROZDÍLY SE NAJEDNOU STÍRAJÍ A VĚCI NĚKDY VIDÍME V MLZE."
3.CO VÁM PŘIJDE NA MYSL, KDYŽ ŘEKNU ČESKÁ REPUBLIKA, MÁTE ZDÁNÍ O TOM, ŽE ZDE EXISTUJE NĚJAKÝ VÁŠ FANKLUB?
MIC:" YEAH! VŠIMLI JSME SI:)MÁME DOBRÉ NÁSLEDOVNÍKY,NAŠE POCITY Z VÁS JSOU SKVĚLÉ!"
4..MIKU, VAŠE POSLEDNÍ ALBUM LLAE ZNÍ VELMI SYMFONICKY,MÁTE NA TOM VELKÝ PODÍL,JAKO HRÁČ NA KLÁVESOVÉ NÁSTROJE? NAPŘÍKLAD PÍSEŇ "NO STONE UNTURNED" JE PLNÁ SYMFONICKÝCH NÁPADŮ,OBZVLÁŠTĚ INTRO K TÉTO PÍSNĚ JE ABSOLUTNĚ OHROMUJÍCÍ!
MIC-"DĚKUJI VÁM!JSEM SAMOZŘEJMĚ ZAPOJEN DO PROCESU CO SE KLÁVESOVÝCH NÁSTROJŮ TÝKÁ,COŽ ZAHRNUJE I SYMFONICKÉ PASÁŽE K PÍSNÍM A INTRA.MIMOCHODEM NĚKTERÉ VĚCI PRO NAŠE POSLEDNÍ ALBUM JSME NAHRÁVALI V PRAZE S ČESKÝM ORCHESTREM,VLASTNĚ ČÁST ALBA BYLA NAHRÁVÁNA V ČESKÉ REPUBLICE.JÁ A JOEY JSME ZDE BYLI -DOHLÉDNOUT NA NĚKTERÉ VĚCI,A MĚLI JSME PAK KRÁSNÝ VEČER-DOBRÉ JÍDLO A ÚŽASNÉ PIVO:))"
5.KDYŽ JSEM HLEDALA NA INTERNETU NĚCO O MICU MICHAELI,DOSTALA JSEM JEN PÁR ZÁKLADNÍCH BIOGRAFICKÝCH INFORMACÍ O VÁS....ZAJÍMALO BY MĚ,JAK JSTE SE DOSTAL K HUDBĚ,KDO VÁS K NÍ PŘIVEDL A PROČ JSTE SI VYBRAL PRÁVĚ KLÁVESOVÉ NÁSTROJE?
MIC-":))MĚLI JSME PIANO DOMA,A JAKMILE JSEM DOROSTL DO DOSTATEČNÉ VÝŠKY ABYCH DOSÁHL NA KLÁVESY,ZAČAL JSEM ZKOUMAT CO JE TO HUDBA:))KDYŽ JSEM BYL STARŠÍ, ZAČAL JSEM HRÁT I NA KYTARU,ALE KLAVÍR BYL MŮJ HLAVNÍ NÁSTROJ.
MOJE MATKA BYLA ZPĚVAČKA,TAKŽE MYSLÍM, ŽE PO NÍ MÁM URČITOU MELODIČNOST,SLÝCHAL JSEM JI CVIČIT CELÉ DNY STUPNICE..TAKŽE I PROTO:)))
6.JSTE ZNÁMÝ JAKO DOBRÝ VOKALISTA,HRAJETE JEŠTĚ NA JINÉ NÁSTROJE?
MIC-"ANO,RÁD SI ZAHRAJU NA KYTARU A NA BASSU:)
7.CO JEŠTĚ DĚLÁTE RÁD,JAK RELAXUJETE,JAK TRÁVÍTE DNY,KDY MÁTE VOLNO?
MIC-"KDYŽ JSEM BYL MLADŠÍ POTÁPĚL JSEM SE, SKÁKAL JAMP,JEZDIL NA LYŽÍCH...ALE DNES V PODSTATĚ NEJRADĚJI TRÁVÍM ČAS S PŘÁTELI S RODINOU,NEBO JEDU NAVŠTÍVIT SVÉHO DOBRÉHO PŘÍTELE,KTERÝ ŽIJE UPROSTŘED VELKÝCH ŠVÉDSKÝCH LESŮ,SEKÁME DŘEVO,PIJEME SKOTSKOU WHISKY A DÍVÁME SE NA VLKY A RYSI:))"
8.JAKÉ JÍDLO MÁTE NEJRADĚJI?
MIC-"OBVYKLE JEDNODUŠE VAŘENÉ - PROSTÉ JÍDLO..."
9.VY SÁM BUDÍTE DOJEM VELMI PŘÍJEMNÉHO,PŘÁTELSKÉHO A SKROMNÉHO ČLOVĚKA-KRÁSNÁ KOMBINACE VLASTNOSTÍ PRO MUŽE
JAKO JSTE VY.JAK SE DÍVÁT NA LIDI,KTEŘÍ ZA VÁMI CESTUJÍ NA KONCERTY Z RŮZNÝCH ČÁSTÍ EVROPY I SVĚTA A JSOU VDĚČNÍ ZA JAKÝKOLIV KONTAKT S VÁMI.NENÍ TO NĚKDY ÚNAVNÉ?
MIC-"O ANO BÝVÁM Z TOHO NĚKDY VELMI UNAVENÝ-TU A TAM,ALE PO VĚTŠINU ČASU JE TO V POŘÁDKU."
10.I VY SÁM CESTUJETE PO SVĚTĚ MÁTE MOŽNOST VIDĚT ZAJÍMAVÁ MÍSTA,POTKÁVÁTE ZNÁMÉ A SLAVNÉ LIDI...KDE SE VÁM NEJVÍCÍ LÍBÍ?
MIC-"RÁD JEZDÍM NA MÍSTA,KDE JSEM NIDKY NEBYL,ALE TED SI NEVZPOMENU NA NĚJAKOU ZAJÍMAVOU CELEBRITU:))"
11.FANOUŠCI Z ČESKÉ REPUBLIKY SI VELMI OBLÍBILI VAŠI ŽIVOU NAHRÁVKU Z NALENU,PÍSNĚ KTERÉ TAM ZAZNĚLY ,VČETNĚ COVERŮ OD PINK FLOYD,LED ZEPPELIN A UFO..BYLY VÝBORNÉ,STEJNĚ TAK UNPLUGGED VERZE TFC.PLÁNUJETE UDĚLAT
JEŠTĚ NĚKDY DALŠÍ TAKOVOU SHOW?
MIC-"STEJNOU SHOW OPAKOVAT NEBUDEME,TOHLE BYLA JEN JEDNA JEDINÁ VĚC,ALE DO BUDOUCNA BYCHOM MOHLI UDĚLAT NĚCO V PODOBNÉM STYLU"
12.SAMOZŘEJMNĚ SI VZPOMÍNÁTE NA SNAD TROCHU BLÁZNIVÉ ČASY VAŠÍ SLÁVY,V DOBĚ VYDÁNÍ VAŠEHO ALBA S NESMRTELNÝM HITEM TFC-JAK JSTE SE TEHDY CÍTIL A JAKÉ TO BYLO POTOM V DOBĚ VAŠÍ PAUZY,CO JSTE VLASTNĚ DĚLAL?
MIC-"80.LÉTA BYLA URČITĚ PRO NÁS VELMI ŠÍLENÁ-OPRAVDU JSME SI TO UŽILI,NEVÍM JESTLI BYCH DOKÁZAL TAKHLE FUNGOVAT V TĚCHTO DNECH...KDYŽ JSME SI PAK V R 92 DALI ŘEKNĚME"PAUZU NA KÁVU"-CÍTILI JSME, ŽE TO NUTNĚ POTŘEBUJEME-PROZKOUMAT NOVÉ DRUHY HUDBY,ROZŠÍŘIT SI OBZORY,POZNAT NOVÉ LIDI..JÁ JSEM V TÉ DOBĚ DĚLAL PRODUCENTA JINÝM UMĚLCŮM,CESTOVAL JSEM, DĚLAL JSEM ALBA S JINÝMI LIDMI(Glenn Hughes (ex Deep Purple), Brazen Abbott, Nikolo KOTZEV..LAST AUTUMN DREAM)
13.JAKÝ BYL TEDY DŮVOD, ŽE JSTE SE DALI ZNOVU DOHROMADY?
MIC-"UVĚDOMILI JSME SI, ŽE SI MÁME STÁLE CO ŘÍCT,ŽE JE PŘED NÁMI JEŠTĚ MNOHO ZÁBAVY..LEGRACE..A ŽE SE CHCEME VRÁTIT ZPĚT DO TĚCH DNŮ"
14.LIŠÍ SE NĚJAK TATO DVĚ HUDEBNÍ OBDOBÍ?
MIC-"NAHRÁVACÍ A VYDAVATELSKÝ BYZNYS NENÍ TAK ŽHAVÝ..VYHROCENÝ..ŽIVÉ SITUACE A KONCERTY JSOU LEPŠÍ...
V TĚCHTO DNECH MÁME ÚPLNOU KONTROLU NAD VŠÍM CO DĚLÁME."
15.DĚKUJI VÁM MIKU VELMI ZA VÁŠ ČAS, A DOUFÁM, ŽE SE S VÁMI BUDEME MOCI VIDĚT ZASE BRZY V NAŠÍ ZEMI.MOC SE NA VÁS TĚŠÍME!
MIC-"DĚKUJI IV,JÁ OPRAVDU DOUFÁM, ŽE SE SETKÁME BRZY!"
*****************************************************************************************************************************************
BIG THANKS FOR MIC MICHAELI!
LINDA HOLMGREN,SOFIA GRANSTROM
AND MICHAELA VORAC

Exkluzivně-Mic Michaeli v rozhovoru pro náš blog

28. února 2011 v 12:39 | Ivania
Během dnešního dne bude zveřejněn exkluzivní rozhovor s Micem Michaelim,

který byl v plánu už od koncertu v Havířově.

Byl zrealizován mojí osobou za pomoci Míši(-co se překladu týče) pro náš blog a české fanoušky Europe.

Mic hovoří o našem fanklubu i o tom co se mu v ČR líbí.

Těšte se!!!

Oxford 21/02 2011

27. února 2011 v 20:02 | Ivania |  OUR TOUR DIARY
Oxford-před a pokoncertní

27. února 2011 v 9:42 | Ivania |  EUROPE UNITED KINGDOM 2011
Joey dorazil kolem 15h odpoledne-velmi dobře naladěn....nechal se obejmout a políbit na přivítanou fanynkami z Japonska a pár minut se zdržel.

Levenek po koncertě.....jak už jsme psaly -perfektně naladěn..až nezvykle .....velmi příjemné překvapení...

netřeba komentovat:)

Zpěvák z Voodoo Johnson:)))chlapci byli v trochu pozvednuté náladě....docela jsme se pobavily:)))
Tento chlapík jménem Nik se nás ptal odkud jsme přijely ..na odpověď, že z České Republiky řekl obdivně"amazing!!!":))Londýn-neděle-den pokoncertní

26. února 2011 v 16:33 | Ivania |  OUR TOUR DIARY
V neděli jsme se probudily opět do zataženého dne....naštěstí nepršelo..sešly jsme si na snídani-klasický toast and tee:)))
nikam jsme nespěchaly....

V plánu jsme měly podívat se na ty nejzajímavější místa Londýna....

Vyrazily jsme dopoledne -metrem z Shepherds Bush,ve kterém jsme se už vyznaly....Zakoupily jsem si při příjezdu Oystercard pro dopravu po městě, na kterou je možné nabít si libovolný počet Liber,tato karta má vyýhodu v tom , že za den vám odečte pouze necelých 7 L -ať už jdezdíte kolikrát se vám zlíbí.

Pohybovat se Londýnským metrem není nic složitého -vše je dobře značeno..jen je poitřeba sledovat cílovou stanici svojí cesty..je to velmi podobné jako v Praze.


My jsme se nejprve vydaly do stanice Westminster-tedy k Westminsterskému paláci -neboli Houses of parlament.
Už když jsem vycházely nahoru do schodů-rýsovala se nám před očima silueta věže s hodinami,když jsem vyšly na ulici vydechly jsme doslova obdivem.Stavba to byla opravdu majestání rozlehlá a překrásná....stojící podél břehu Temže.

Všude byly velké davy turistů -docela zmatek....prošly jsme se tedy po mostě a snažily se vecpat do objektivu celou tuto nádhernou budovu....po mostě jezdily červené dvoupatrové londýnské autobusy....mírně mrholilo a od Temže foukal studený vítr.....atmosféra opravdu věrohodná.

Naproti Westminsteru na druhém břehu Temže byla další velká londýnská atrakce-London eye-něco na co jsme chtěly původně jít-toto 135m vysoké velké "ruské"kolo s kabinkami které pojmou kolem 20lidí se asi za půl hodinu otočí dokola..výheld odtud musí být fantastický..Nás odradila masa lidí a vlezlá zima a déšt....

posunuly jsem se raději dál k Westminster abbey-Westminsterskému opatství,které sousedí s palácem ze zadní strany,opět skvost -který máme na fotkách a určitě se tu objeví.

Naše ceesta dále pokračovala k Tower bridge...a pevnosti Tower-místo které má důležitou roli v dějinách Anglie.

Mým snem bylo stát pod velikými světelnámi reklamami na náměstí Piccadilly...určitě znáte tento obrázek a reklamu na TDK nebo Sanyo...i odtud máme fotky....

odtud nebylo daleko posunout se metrem na stanici Oxford circus a známou Oxford street plnou obchodů-je to zde opravdu nákupní ráj...Tady jsme nakoupily nějaké oblečení za velmi solidní ceny ....naštěstí nás tlačil čas..tak jsme se musely posunout dál za prohlídkou města....

Je fakt, že jsem zde Tomovi koupila nějaká trička -jedno přišlo na 1,5 L tedy asi 46kč....a další věci na oblečení za perfektní ceny..staršímu synovi jsem koupila trika o něco dražší -ale kvalitní a taková která u nás neseženete....

mimo to jsme pořídily i nějaké suvenýrky typické pro Londýn...Tomík dostal ještě autíčko-malý anglický černý taxíček..a medvídka v triku s anglickou vlajkou.....Starší syn pak úžasnou klíčenku a pero z Oxfordu....

Po návratu z města bylo načase se sbalit a připravit na následující den a cestu do Oxfordu....ještě jsem si zašly pro večeři do MC donalds...vyfotily Empire svítící ve tmě a šly jsme strávit naši třetí a poslední noc v Londýně.


****************

pokračování o cestě do Ox -pobytu a koncertu v příštím článku.

Další fotky ve fotogalerii

26. února 2011 v 13:49 | Ivania |  EUROPE UNITED KINGDOM 2011

pokud se vám stále zobrazuje jen stejný počet fotek-strpení-je jich tam mnohem více,mě se ukazuje jako poslední fotka s Maritou Haugland..ale je jich dalších aspon 15.

prosím o strpení-blog.cz stále ještě dobře nefubguje po změnách v administraci.

Brzy vše napravíme:)

19/02 2011 London-Shepherdś Bush Empire

25. února 2011 v 14:22 | Ivania |  OUR TOUR DIARY
Ráno jsme se probudily hodně brzy..možná jsme už ani nemohly dospat...
Byl tu den D- první z koncertů jsme měly před sebou...
Sešly jsme dolů na snídani...obsluha se nás zeptala, zda si dáme bílý nebo tmavý toast,kávu či čaj....v těchto maličkostech jsme si pomalu zvykaly rozumět, mluvit i přemýšlet v angličtině...Součástí snídaně byly sýry,džemy nutela...vejce máslo a džus...snídaně nijak bohatá,ale stačila nám....
Když jsme se vrátily do pokoje a letmo vyhlédly z okna..nevěřily jsme vlastním očím....před dveřmi Empire v 8h ráno sedělo asi 10 lidí.....měly jsme v plánu jít to obhlídnout během dopoledne..takže jsme se oblékly raději hned už tak jak jsme plánovaly vyrazit večer a zamířily tam...
Před Empire seděly fanoušci z Portugalska a Itálie....
Popravdě řečeno tato sestava ve stejném složení tam pobývala bez znatelné změny až asi do 14h ....poté se začal dav pomalinku zvětšovat....
Dopoledne jsme trávily čas ještě v hotelu a sem tam nakoukly co se děje venku....bylo docela sychravé, typicky anglické pošmourné počasí....a ven se nám moc nechtělo.
Ležely jsme si na posteli a něco povídaly a venku najednou nějaké troubení, tak jsem nakoukla co se děje a........před Empire parkoval krásný černý bus,přesně ten,který jsem vám ukazovala před odjezdem na fotkách....nečekaly jsem na nic..popadly bundy a důležité věci a vydaly se na místo....
Bohužel těsně jsme minuly Mica a Johna Levena.....pár vteřin než jsem dorazily zmizeli uvnitř budovy....
Pomalu jsme se rozhodly zůstat už na místě a nic nepropásnout -jen jsme si občas odskočily na hotel pro čaj -pro polévku z pytlíku .....Když se dav začal zvětšovat a bylo to tak kolem 15h napsaly jsme Zlatce a Jance,at přijdou, že se situace začíná vyhrocovat....holky byly na obhlídce města,ale dorazily vzápětí....¨
Za nedlouho poslala sms i Radka,která v Londýně žije-ptala se jak to vypadáa že i ona přijde do hodinky za námi....
Radu je velké zlatíčko,ptala se jestli nepotřebujeme něco na jídlo nebo pití.....a chudina přivlekla sebou 4 velké kelímky čajů a kávy....Dííky Raduuu!:)
Je pravda že čím více bylo hodin tím víc se ostřila situace mezi fanoušky okupující vchodové dveře....velké potíže dělal jedne z Italů,který sebou vlekl na koncert malého asi 10 letého synka a celý den tam s ním stál.....shodly jsme se, že toto nepochopíme a že tady už tak nejde o fanouškovství jako o šílenství....tento obstarší šedivý muž nás schválně tlačil dozadu...tak jsme mu na oplátku nenápadně polily aspoň bundu čajem:))))))))...Nezmohla s ním nic ani security ,která začala lidi rovnat do řady po jenom za sebou ....škoda slov-tohle byl jeden z těch špatných dojmů...
Odpoledne také zavítala mezi fanoušky před Empire kamera...natáčel se celkový pohled na Empire a potom na nás stojící před vchodem-s některými lidmi byly i rozhovory....myslím, že pokud toto použijí, pak se objevíme v těchto záběrech v pozadí..nikam jsme se nervaly...
Události během odpoledne pomalu začínaly mít spád -taxíkem přijela Marita Haugland s dcerami,fanoušci z Portugalska se s nimi vyfotili a pozdravili....
Mic Ian a Levenek byli už uvnitř.....čekalo se na příjezd Joeye....a Norumka.Joey dorazil za velkých ovací-zamával lidem a zmizel uvnitř budovy-poté dorazil John Norum se svojí snoubenkou Camillou....v typickém černém Londýnském taxíčku..
Lidí přibývalo ..security začali dav rovnat do jedné velké dlouhé řady..která stála přes silnici a točila se přes dva chodníky...
Po 19h se konečně otevřely dveře ...kontrolovaly se kabelky a nutno říci že security -černoši byli dosti ostří!
V podstatě jsme po určitých zážitcích při čekání rezignovaly na boj o první řadu...bylo nám jasné, že toto nedáme....ale místa jsme neměly špatná..něco mezi 3 a 4 řadou..viděly jsem dobře:)))a dobře bylo vidět i na nás...
Empire uvnitř je překrásná budova ..působící honosným dojmem a dojmem něčeho slavnostního.....mám ji pro vás na krátkém videjku-situaci před tím než začal koncert.
Jako první se na podiu objevila předkapela Voodoo Johnson....docela to chlapci rozjeli v tvrdším rockovém duchu....nebylo to špatné.. ale nehráli snad ani hodinku.....a začala se chytat scéna pro Europe.....nádherné nové pozadí jablko ve stylu anglické vlajky.....krásně nasvíceno do modro červena.
Ian měl opravdu fantastické bicí-zvukově velmi zajímavé-doufám, že to bude slyšet na dvd a cd..ten zvuk byl velmi kovový...
Nutno říci,že se chlapci pro nové DVD opravdu vystrojili...Joey měl krátkou bundičku ve stylu saka a vojenské uniformy,John Norum vyměnil svoji tradiční černou košili za novou černošedou, velmi elegantní byl Levenek-který si oblékl na holé tělo vestičku s velkým výstřihem,který mu odhaloval hruď,dále měl bílou kravatku a efektní koženou budnu s orvanými aplikacemi s britskou vlajkou....když hrá,l tekly mu potůčky potu přímo do výstřihu..:)))
Mic měl na sobě kalhoty s kasami a černé tričko + černou koženou budndu...Ian tradičně v kraŤasech...Celkově vypadali velice svěže a natěšeně.
Nově zahráli píseň More than meets the eye a také instrumentální poctu Garrymu More,kde absolutně exceloval svými soly John Norum.Také Ian představil nové sólo na bicí pod nádherně nasvícenou scénou.
Europe rozhodně nezklamali-právě naopak -myslím že svoji laťku posunuli ještě o něco více nahoru.
Po koncertě jsem se odebraly na hotel najíst se a napít ...a pak se vrátili, pokusit se odhchytit nějaký podpis či fotečku...
Joey překvapivě vůbec nešel mezi fanoušky a odjel první domů.Povedlo se nám setkat s Levenkem a Micem....bylo to velice příjemné a milé...chlapci byli v perfektní náladě a dalo by se říct, že i malinko laškovali s lidmi...předali jsme jim malé dárečky.
Je pravdou, že ovšem poslouchali svého tour managera jako hodinky..když zavelel k odchodu, tak prostě šli..což nás přivedlo k myšlence, že na takové šňůře asi nejsou zrovna moc svými pány.
Ještě stojí za zmínku, že jsme se po koncertě a venku velmi nasmály se Zlatkou,Jankou a Radu.....velkou výhodou bylo, že nám nikdo nerozuměl:)))))
Když jsem se vydaly zpět do hotelu -před vchodem jsme uviděly Europe bus ve kterém jeli Mic a Levenek s techniky a manažerem....když nás míjeli zrovna jim blikla červená na semaforu a museli zastavit....mávaly jsme jim ...a opět jsme se u toho nasmály..takhle vysmáté nadoraz jsme vešli do hotelu-dokonce i recepční nám přišel říct "Pšššt"!
což nás rozesmálo ještě dvakrát tolik...
Měly jsem za sebou docela náročný den....který jsme si krásně užily.....
Dále nás čekala neděle-den volna,odpočinku,návštěv toho co je v Londýně nejkrásnější a nejzajímavější....a taky nějaké nákupy-byly jsme docela zvědavé,protože je známo, že v Londýně se skvěle a docela levně nakupuje:))))
takže o tom všem a o přípravách na cestu do Oxfordu v dalším článku:)

Londýn a Oxford -Fotogalerie

25. února 2011 v 10:50 | Ivania |  EUROPE UNITED KINGDOM 2011
Bohužel vylepšování na blog.cz dopadlo tak, že zde nefunguje skoro nic.
Fotogalerii z Londýna a Oxfordu proto najdete vpravo v menu, v rubrice Galerie -úplně na konci pod názvem :
LONDÝN A+ OXFORD 2011,během dne budu postupně přidávat další a další fotky a i během dnů příštích.
Kdybyste chtěli cokoliv komentovat -pište pod tento článek.