"WE FOLLOW YOU"....CZ and SK FANS


EUROPECZECHFANS - YOUTUBE CHANNEL:

KONCERTY NA KTERÝCH JSME BYLI:
*******************************
2004-MOR-VIZOVICE(CZ), 2007 -PRAGUE(CZ),2009-MOR-VIZOVICE(CZ),2010-TRNAVA(SK),2010-ZLÍN(CZ)
2010-PRAGUE(CZ),2010 VARŠAVA(PL),2010-HAVÍŘOV(CZ),2011-LONDON(UK),2011-OXFORD(UK)
2011-MILAN(IT),2011-VÍDEŇ(AUS)
2012-WROCLAW(PL),2012-WIENNA (AUS), 2012- PRAGUE (CZ),2013-INZELL(GER)
2014-MADRID (ES), 2014-TŘINEC (CZ),2014-SZEKESFEHERVAR(HU),
2015-DUBLIN (IR), 2015-BELFAST (UK),2015- ALSÓÖRS(HU),2015- NITRIANSKE RUDNO (SK),
2015-LAŠKO(SLO),2015 - WIENNA(AUS),2016-ROCK MEETS CLASSIC NÜRNBERG(GER),
******************************

autor a webmaster: Ivana Bílá - europeczechfans@seznam.cz

Londýn-neděle-den pokoncertní

26. února 2011 v 16:33 | Ivania |  OUR TOUR DIARY
V neděli jsme se probudily opět do zataženého dne....naštěstí nepršelo..sešly jsme si na snídani-klasický toast and tee:)))
nikam jsme nespěchaly....

V plánu jsme měly podívat se na ty nejzajímavější místa Londýna....

Vyrazily jsme dopoledne -metrem z Shepherds Bush,ve kterém jsme se už vyznaly....Zakoupily jsem si při příjezdu Oystercard pro dopravu po městě, na kterou je možné nabít si libovolný počet Liber,tato karta má vyýhodu v tom , že za den vám odečte pouze necelých 7 L -ať už jdezdíte kolikrát se vám zlíbí.

Pohybovat se Londýnským metrem není nic složitého -vše je dobře značeno..jen je poitřeba sledovat cílovou stanici svojí cesty..je to velmi podobné jako v Praze.


My jsme se nejprve vydaly do stanice Westminster-tedy k Westminsterskému paláci -neboli Houses of parlament.
Už když jsem vycházely nahoru do schodů-rýsovala se nám před očima silueta věže s hodinami,když jsem vyšly na ulici vydechly jsme doslova obdivem.Stavba to byla opravdu majestání rozlehlá a překrásná....stojící podél břehu Temže.

Všude byly velké davy turistů -docela zmatek....prošly jsme se tedy po mostě a snažily se vecpat do objektivu celou tuto nádhernou budovu....po mostě jezdily červené dvoupatrové londýnské autobusy....mírně mrholilo a od Temže foukal studený vítr.....atmosféra opravdu věrohodná.

Naproti Westminsteru na druhém břehu Temže byla další velká londýnská atrakce-London eye-něco na co jsme chtěly původně jít-toto 135m vysoké velké "ruské"kolo s kabinkami které pojmou kolem 20lidí se asi za půl hodinu otočí dokola..výheld odtud musí být fantastický..Nás odradila masa lidí a vlezlá zima a déšt....

posunuly jsem se raději dál k Westminster abbey-Westminsterskému opatství,které sousedí s palácem ze zadní strany,opět skvost -který máme na fotkách a určitě se tu objeví.

Naše ceesta dále pokračovala k Tower bridge...a pevnosti Tower-místo které má důležitou roli v dějinách Anglie.

Mým snem bylo stát pod velikými světelnámi reklamami na náměstí Piccadilly...určitě znáte tento obrázek a reklamu na TDK nebo Sanyo...i odtud máme fotky....

odtud nebylo daleko posunout se metrem na stanici Oxford circus a známou Oxford street plnou obchodů-je to zde opravdu nákupní ráj...Tady jsme nakoupily nějaké oblečení za velmi solidní ceny ....naštěstí nás tlačil čas..tak jsme se musely posunout dál za prohlídkou města....

Je fakt, že jsem zde Tomovi koupila nějaká trička -jedno přišlo na 1,5 L tedy asi 46kč....a další věci na oblečení za perfektní ceny..staršímu synovi jsem koupila trika o něco dražší -ale kvalitní a taková která u nás neseženete....

mimo to jsme pořídily i nějaké suvenýrky typické pro Londýn...Tomík dostal ještě autíčko-malý anglický černý taxíček..a medvídka v triku s anglickou vlajkou.....Starší syn pak úžasnou klíčenku a pero z Oxfordu....

Po návratu z města bylo načase se sbalit a připravit na následující den a cestu do Oxfordu....ještě jsem si zašly pro večeři do MC donalds...vyfotily Empire svítící ve tmě a šly jsme strávit naši třetí a poslední noc v Londýně.


****************

pokračování o cestě do Ox -pobytu a koncertu v příštím článku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivania Ivania | 26. února 2011 v 18:59 | Reagovat

Honzo, můžeš mi vysvětlit o co ti jde ohledně toho odkazu????Ozvi se mi do mailu a laskavě mi to vyvětli...nebo budu nucena celouvěc okamžitě nahlásit na polici jako obtěžování dívky kterou tak hledáš!

Mám tvoji Ip adresu i archivované všechny tvé zprávy....

začíná to být velmi podezřelé....

laskavě ji nech na pokoji!!!!!!

2 Jana,sk Jana,sk | 26. února 2011 v 20:37 | Reagovat

Fotečky sú fakt super! Radka si riadne mákla Johna N. Ste úplne na jedničku! :-) Tie skvelé zážitky Vám už nikto nevezme.

3 ivania ivania | 26. února 2011 v 20:42 | Reagovat

nevím jeslti se ti Jani ukazují všechny...stále to blbne.

anooo on jí i poděkoval....řekl jí Thank youu!!! při focení prostě:)))

bylo nám tam fajn -všem dohromady

4 Jana,sk Jana,sk | 27. února 2011 v 19:24 | Reagovat

To mi je jasné...viem ako lomcujú človekom emócie ešte dlho po koncerte. A viem,že sú všímaví,/Nezabudnem,ako sa Mic pýtal,čo je s Renny,len čo sa na chvíľku oprela o javisko.A ponúkol jej svoju vodu/.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama