"WE FOLLOW YOU"....CZ and SK FANS


EUROPECZECHFANS - YOUTUBE CHANNEL:

KONCERTY NA KTERÝCH JSME BYLI:
*******************************
2004-MOR-VIZOVICE(CZ), 2007 -PRAGUE(CZ),2009-MOR-VIZOVICE(CZ),2010-TRNAVA(SK),2010-ZLÍN(CZ)
2010-PRAGUE(CZ),2010 VARŠAVA(PL),2010-HAVÍŘOV(CZ),2011-LONDON(UK),2011-OXFORD(UK)
2011-MILAN(IT),2011-VÍDEŇ(AUS)
2012-WROCLAW(PL),2012-WIENNA (AUS), 2012- PRAGUE (CZ),2013-INZELL(GER)
2014-MADRID (ES), 2014-TŘINEC (CZ),2014-SZEKESFEHERVAR(HU),
2015-DUBLIN (IR), 2015-BELFAST (UK),2015- ALSÓÖRS(HU),2015- NITRIANSKE RUDNO (SK),
2015-LAŠKO(SLO),2015 - WIENNA(AUS),2016-ROCK MEETS CLASSIC NÜRNBERG(GER),
******************************

autor a webmaster: Ivana Bílá - europeczechfans@seznam.cz

Milano - report - část 1.

30. června 2011 v 11:18 | Ivania |  OUR TOUR DIARY
DO MILÁNA JSME VYRAZILI TENTOKRÁT AUTEM, V SESTAVĚ 4 HOLKY MŮJ PŘÍTEL..COBY ŘIDIČ..A TAK TROCHU TRPITEL:))NE DĚLÁM SI SRANDU, ON SE TAK JEN NĚKDY TVÁŘÍ,ALE DUŠÍ JE TO CESTOVATEL,KTERÝ SE RÁD PODÍVÁ NA NOVÁ MÍSTA, JE-LI PŘÍLEŽITOST.:))

BYL PONDĚLNÍ VEČER, V BRNĚ JSME SE NALODILI A VYRAZILI SMĚR VÍDEŇ. SLUNCE SE LEHCE KLONILO K OBZORU A V AUTĚ OD SAMÉHO ZAČÁTKU PANOVALA VYSMÁTÁ NÁLADA....UŽÍVALI JSME SI KAŽDÝ KILOMETR:))))PŘESTOŽE JSME JICH PŘED SEBOU MĚLI ŠÍLENÝCH TISÍC.

NEŽ JSME SE STAČILI ROZHLÉDNOUT PO JIHU MORAVY ,UŽ JSME PROJÍŽDĚLI VÍDNÍ A MÍŘILI SMĚREM NA GRAZ.

PLÁN BYL TAKOVÝ, DOJEDEME NA ITALSKO-RAKOUSKÉ HRANICE A PAK BUDEME SPÁT. V NOCI ALE NEBYL ŽÁDNÝ PROVOZ, TAK JSME DORAZILI AŽ K ITALSKÉMU MĚSTU UDINE,ZHRUBA KOLEM 02 H RANNÍ,TAM JSME TO ZAPÍCHLI....A POKOUŠELI SE TROCHU NEPOHODLNĚ USNOUT ASPON NA CHVILKU.


KOLEM PŮL 7 RÁNO NÁS PROBUDILO SLUNCE.....MÍRNĚ JSME SE ZKULTURNILI A ROZJELI SE,ABYCHOM BYLI CO NEJDŘÍVE V CÍLI.

NA ITALSKÝCH DÁLNICÍCH UŽ BYL V TU DOBU PĚKNÝ FOFR ..SPOUSTA KAMIONŮ A NEZVYKLE AKČNĚJŠÍ ŘIDIČI NEŽ U NÁS V ČR.V TOMTO STYLU JSME MINULI MĚSTA PADOVA,VENEZIA, VERONA A POMALU SE BLÍŽILI K MILÁNU.

MĚSTO JSME PROJELI CELÉ A NA JEHO OKRAJI VE ČTVRTI RHO SE MAJESTÁTNĚ TYČILI DVĚ ŠIKMÉ VĚŽE HOTELU NH FIERA-ÚCHVATNÁ STAVBA V MODERNÍM STYLU,KTERÁ NÁS FASCINOVALA UŽ DOMA NA FOTKÁCH.

POTÉ CO JSME ZAPARKOVALI JSME SI VYZDOBILI AUTO VE STYLU EUROPE FANS, JEN CO JSME DOKONČILI SVOJE DÍLO:)))PŘIŠLI ZA NÁMI DVA ITALOVÉ, KTEŘÍ SE PŘEDSTAVILI JAKO NOVINÁŘI Z NĚJAKÉHO ITALSKÉHO ČASOPISU.ZJIŠTOVALI , JESTL,I VÍME NĚCO O TOM KDY DORAZÍ EUROPE, ŽE TAM NA NĚ ČEKAJÍ.

BOHUŽEL SE NEDOČKALI ,PROTOŽE EUROPE V TOMTO HOTELU NEBYDLELI.BĚHEM ODPOLEDNE SE HOTEL ZAČAL PLNIT FANOUŠKY Z RŮZNÝCH ZEMÍ,KTEŘÍ MÍŘILI NA GODS OF METAL.

KDYŽ JSME SI ODDYCHLI PO NÁROČNÉ CESTĚ,ŠLI JSME OBHLÍDNOUT MÍSTO,KDE SE MĚL KONAT KONCERT....AREÁL VÝSTAVIŠTĚ BYL OBROVSKY ROZLEHLÝ A ITALSKÉ DUSNO A SLUNCE PŘÍMO UBÍJEJÍCÍ.

DOUFALI JSME, ŽE KOUPÍME ALESPOŇ VSTUPENKY,ALE V TENTO DEN JSME NEPOCHODILI, V TENTO DEN ZDE HRÁLI FOREIGNER A THIN LIZZY.

KOUPI VSTUPENEK JSME TEDY TROCHU S OBAVOU ODLOŽILI AŽ NA DEN FESTIVALU.....
NA HOTELU JSEM PAK POSEDĚLI V BARU A DALI SI PRAVÉ ITALSKÉ LATTE MACCHIATO:)))A DOCELA SE BAVILI.....BYLO TEPRVE ODPOLEDNE A V NÁS ZRÁLA CHUŤ PODNIKNOUT JEŠTĚ NĚCO VÍC NEŽ JÍT SPÁT....

KOUSEK OD HOTELU BYLA KONEČNÁ STANICE MILÁNSKÉHO METRA.....BYLI JSME DOCELA UTAHANÍ,SEDLI JSME PROTO RADĚJI NA TAXI A NECHALI SE TAM ODVÉZT..PO CHVILCE PÁTRÁNÍ JSME MĚLI JASNO-POJEDEME NA STANICI "DUOMO"....KE ZNÁMÉ MILÁNSKÉ KATEDRÁLE.....

KOUPILI JSME LÍSTKY A JELI....ASI 15 STANIC.....

KDYŽ JSME VYLEZLI Z METRA SVÍTILA OPROTI BLANKYTNĚ MODRÉ OBLOZE ÚŽASNĚ ČISTĚ BÍLÁ MONUMENTÁLNÍ STAVBA..V GOTICKÉM STYLU....CELÉ NÁMĚSÍ BYLO STAROBYLÉ.....PLNÉ HOLUBŮ A PRODEJCŮ ČEHOKOLIV..TŘEBA I HRSTKY ZRNÍ PRO HOLUBY..S ČÍMŽ MÁ ZKUŠENOSTI ZLATKA...NEŽ JSME SE ROZKOUKALY MĚLA V HRSTI KUKUŘICI A NA PŘEDLOKTÍ JÍ SEDĚLI 4 HOLUBI:)))

A SNĚDÝ ITAL UŽ STRKAL KUKUŘICI DO DLANĚ MĚ I JANĚ A MY JEČELI ŽE TO V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ..ŽE SE TĚCH OTRAVNÝCH POTVOR BOJÍME...CHODIL ZA NÁMI ASI DALŠÍCH 5 MINUT:)))))

NEŽ JSME SE ROZKOUKALI PODRUHÉ, NĚJAKÝ ČERNOCH NÁM NA ZÁPĚSTÍ UVÁZAL RUČNĚ PLETENÉ NÁRAMKY Z BAVLNEK..A ZLATU NAZVAL SHAKIROU:)))KDYŽ SE DOZVĚDĚL ŽE JSME Z ČR...VYNÁŠEL DO NEBES FOTBALISTU PAVLA NEDVĚDA:)))

UDĚLALI JSME NĚJAKÉ FOTKY..PROŠLI SI NÁMĚSTÍ I STAROBYLOU OBCHODNÍ GALERII PLNOU KAVÁRNIČEK A ZNÁMÝCH MÓDNÍCH ZNAČEK ...NAKOUPILI JSME NĚJAKÉ DÁRKY.....A ASI KOLEM 21H JSME ODJELI ZPĚT DO RHO...CENTUM MILÁNA SICE TEPRVE OŽÍVALO..OZÝVALA SE ZDE ŽIVÁ HUDBA....ALE MY JSEM SE POTŘEBOVALI POŘÁDNĚ VYSPAT...

BYLI JSME NADŠENI...MĚLI JSME ZA SEBOU PERNÝ DEN.....ALE ADRENALIN A TĚŠENÍ SE NA DEN PŘÍŠTÍ NÁM NEDOVOLIL POCÍTIL SEBEMENŠÍ ÚNAVU.....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama