"WE FOLLOW YOU"....CZ and SK FANS


EUROPECZECHFANS - YOUTUBE CHANNEL:

KONCERTY NA KTERÝCH JSME BYLI:
*******************************
2004-MOR-VIZOVICE(CZ), 2007 -PRAGUE(CZ),2009-MOR-VIZOVICE(CZ),2010-TRNAVA(SK),2010-ZLÍN(CZ)
2010-PRAGUE(CZ),2010 VARŠAVA(PL),2010-HAVÍŘOV(CZ),2011-LONDON(UK),2011-OXFORD(UK)
2011-MILAN(IT),2011-VÍDEŇ(AUS)
2012-WROCLAW(PL),2012-WIENNA (AUS), 2012- PRAGUE (CZ),2013-INZELL(GER)
2014-MADRID (ES), 2014-TŘINEC (CZ),2014-SZEKESFEHERVAR(HU),
2015-DUBLIN (IR), 2015-BELFAST (UK),2015- ALSÓÖRS(HU),2015- NITRIANSKE RUDNO (SK),
2015-LAŠKO(SLO),2015 - WIENNA(AUS),2016-ROCK MEETS CLASSIC NÜRNBERG(GER),
******************************

autor a webmaster: Ivana Bílá - europeczechfans@seznam.cz

Cz/Sk fans v Dublin a Belfast - reportstory

30. března 2015 v 13:49 | Ivania |  EUROPE FANS LIVE
Dublin - Ireland

Na premierové koncerty nového tour k albu War of Kings jsme tentokrát odjížděly v čtyřčlenné ryze dívčí sestavě -Ivana ,Andrea, Kinga a Martina. Já s Andrejkou jsme odlétaly z Bratislavy, Kinga žije momentálně v Irsku a Matina žijící ve Švédsku přilétla z Kodaně.
Všechny jsme se sešly v podvečer před koncertním dnem na letišti v Dublinu, kde nás už netrpělivě očekávala Kinguška.
Odtud jsme pokračovaly do hotelu v centru města, kde nás velmi mile přivítala ochotná recepční-vlastně od té chvíle už jsme potkávaly jen samé milé a usměvavé osoby,neexistoval snad nikdo při naší cestě Irskem, kdo by nebyl vstřícný a ochotný.

Ještě v ten večer musela sice Andy s Kinguš absolvovat několikahodinovou cestu zpět do Corku..protože naše vstupenky na koncerty zůstaly v Kinguščině bytě :) ale na náladě či optimismu nám to nic neubralo. Já s Martinou jsme se po ubytování vypravily do centra Dublinu - nasát atmosféru a to bylo velmi snadné....protože architektura města ....stylové irské puby to vše vás prostě musí strhnout v souvislosti s tím, že se pomalu stmívalo. Obhlídly jsme samozřejmně i Olympia theatre,kde se konal koncert. Z venkovního pohledu se jedalo o velmi malé divadýlko a zase -velmi stylové. Za výlohou tamní pokladny nechyběl plakát,který avizoval koncert Europe a Black Star Riders.

S Marťou jsme si prošly známou ulici Irských barů : Temple Bar...tady to opravdu žilo,všude se točilo pivo Guiness,které jsme saamosebou musely ochutnnat-váhaly jsme v kterém baru zakotvit a v tom se před námi objevila budova Hard Rock Cafe Dublin-chápete,že jsme měly jasno :)

V ten večer jsme se také prošly po nádvoří Dublinského hradu z 12.století-opravdu člověk cítí z těchto míst historii a staré časy.

Andrejka s Kingou ten večer přijely zpět až po půlnoci.

Ráno jsme si daly vynikající irskou snídani, a zašly do protějšího Penneys na nějaké nákupy. Počasí bylo super,modrá obloha a slunce-vytvářely ostřejší kontrast, než na který jsme zvyklí tady u nás.

Kolem poledne jsme se zašly podívat před Olympia Theatre - byly zde už dvě Italky-velmi fajn a příjemné dívky s jednou z nich - Samuelou jsme se znaly už z dřívějška. Měly jsme sebou šampáňo,které jsme si koupily na letišti v Bratislavě-nebylo lepší místo kde ho otevřít než zde.

Chvíli jsme probíraly věci kolem Europe ..v tom kolem nás přibrzdilo auto s černými skly a zahnulo do uličky kde byly Stage door -byli to chlapci z Europe...Přivítali jsme se s nimi krásně a srdečně - první nás objal Ian .potom Mic... John Leven byl ve vynikající usměvavé náladě...Chvíli s námi zůstali - vyfotili se-předaly jsme jim malé dárečky a to šachové figurky bílých králů- pro každého z nich jednu....

Joey a John Norum tradičně přijeli až později.

Potom jsme se střídaly v držení pozic pro první řadu-bylo fajn že hned vedle bylo malé bistro - kde jsme si mohly dát kafe i jídlo- i zde byl velmi přátelský personál :)

Odpoledne jsme se ještě střídavě vrátily na hotel...ale čas utíkal..Pomalu přicházeli další fanoušci- s některými jsme také prohodily pár vět..Scházeli se tady právě ti lidé,kteří měli zakoupený VIP balíček -tzn. setkání s Europe focení a dárkové předměty....My jsme tento balíček neměly..ale podle reakcí, když se tito lidé vrátili zpět, to bylo prý naprosto úžasné...takže příště určitě jdeme do toho.Nehledě na to, že tito lidé měli také přednostní vstup do sálu - tedy jistou první řadu.


Když nastal čas otevření divadla..všechno probíhalo uplně v klidu -žádné šacování,prohlížení věcí - pouštěli nás muži v oblecích , do sálu se vcházelo po červených kobercích a interiér byl opravdu nádherný- až nevídané pro rockový koncert.

První předkapelou byla dívčí kapela Amorethes - rockové mladé dračice s velkým potenciálem.
Druzí Black Star Riders - to je kalsika všech klasik- hrdinové a vzorové našich Europe- obzvláště legendární Scott Gorham - který i v tomto věku měl v sobě neskutečné charisma a grácii.

Je jasné- že my jsme ale byly natěšené na naše vzory - naše hrdiny...Sledovaly jsme jak se připravuje zbrusu nový vzhled scény....a pak jsme se dočkaly :)

Věděly jsme, nebo spíš tušily , že intro k titulní písni War of Kings bude majestátní a mysteriozní a taky že bylo...První titulní song - jeho premiéra ..bylo vidět jak si dávají chlapci záležet jak malinko opatrně celou první skladbu prožívají..
jak je Joey precizní- tak aby to vše napoprvé znělo perfektně...

Užívaly jsme si každou věc....pozorně jsme vnímaly nové songy ....úžasně procítěný Praise you ....úplně nejvíc jsme si užily parádní věc Days of Rock ´n ´Roll - živě absolutní "majstr štyk"

Vždycky, když koncert skončí je v nás zvláštní smutek, že už je po všem...tady v nás byla nádherná naděje- že si to užijeme ještě jednou- zítra ..vlastně už jakoby dnes v Belfastu....

Samozřejmně, že jsme nemohly nepočkat na naše hrdiny - říct jim jak je to skvělé..a hlavně měly jsme v rukou zbrusu nové album- limitovanou edici-zakoupenou právě v Irsku- protože v těch dnech čerstvě vycházelo a doma jsme to nestihly.

Povedlo se nám setkat se se všemi - první vyšli Joey a John Norum - byli fajn - nikoho neodbyli měly jsme první dva podpisy....o něco později- jak už je také tradicí vyšly z divadla ostatní- a ti se také jak už bývá zvykem zdrželi mezi fanoušky delší dobu.Možná jako jedny z prvních jsme měly nové album komletně podepsané všemi...

Jsou úžasní, ochotní..nikdy nejsou agresivné nebo odmítaví, vždy se snaží vyhovět.
Ï proto jim říkáme přátelé- po všech těch setkáních a cestách....

John Leven byl opět ve vynikající náladě a rozhodně mu to moc slušelo, Mic s novým image a delšími vlasy - naprosto geniální..a Ian..starý dobrý Ian- vstřícný a funny ....nesmím zapomenou na Crew..specielně na Jensíka ...což je favorit Kingy, který byl velmi překvapený z toho, že i Crew může být pro někoho hrdinou :)

Byl to báječný den i večer i noc...po návratu do hotelu jsme se snažily aspon chvíli spát,protože ráno kolem 8h nás čekal odjezd do Belfastu....a to jsme ještě netušily, že nás potká jendo nepříjemné dobrodružství....ale nebudu předbíhat....

*************************************

Belfast - Northern Ireland

Ráno nás v Dublinu probudilo opět slunce a modrá obloha - vychutnaly jsme si vynikající "full Irish breakfast" a potom už jsme se Kinguščiným autem přesunuly na dálnici směr Belfast...sledovaly jsme kolem typické Irské cihlové domy a okolí....cesta byla pohodová....po nějaké době jsme si zastavily na čerpací stanici na kafe ....a opět jsme se snažily přiblížit k našemu cíli...

Najednou se ale něco stalo - v autě začaly blikat kontrolky, začalo se kouřit z motoru-takže jsme se najednou ocitly v odstavném pruhu a zkoumaly co se stalo....zdálo se, že bude jen vyvřená voda .....ale problém byl mnohem větší....Velice ochotně nám zastavil projíždějící kamion a v něm jak jinak než příjemný starší muž - z Irska....

Podle jeho reakcí ve tváři bylo jasné že jsme dojely..že auto je nepojízdné...Chvíli jsme řešili nějaké organizační věci ohledně pojistky a odtahu atd..a řidič kamionu..přestože se s námi už nějaký čas zdržel, stále čekal, až se věci nějak vyřeší a nabídnul nám odvoz do Belfastu....Jedna z nás ovšem musela zůstat na místě s autem...byla to Kinga....Andrejka tuto situace oplakala a nám při loučení nebylo ani trochu do smíchu....závěr byl takový, že Kinga už do Belfastu nepřijede a že na koncert půjdeme bez ní....:(

Nastoupily jsme tedy do trucku..a je fakt , že kamionem jsme na koncert Europe ještě nejely....do Belfastu zbývalo ještě 80 kilometrů..Andrejka stále plakala..a my jsme se snažily ji aspon trochu utěšit, že všechno bude dobré, že všechno zvládneme.

Chci ještě říct, že jsme měly objednané vstupenky do muzea Titanic v Belfastu a to na určitou hodinu dopoledne- bylo jisté, že to už nestihneme...

Když jsme přijely do Belfastu, řidič s se námi velmi vřele loučil, srdečně nás objal - bylo to neskutečně milé....A my??Improvizovaly jsme - netušily jsme kde je náš hotel-takže jsme tam odjely taxíkem...mezi tím nám Kinga napsala sms, že za námi do Belfastu přijede odpoledne a naše nálada byla zase v rámci možností v pohodě.

Jakoby nám někdo vlil do žil novou krev - ubytovaly jsme se a do muzea Titanic jsme odjely- s pozdějším příchodem nebyl žádný problém, opět velmi ochotný personál.....Nelitujeme ani trochu, že jsme se tam vydaly...byl to obrovský a autentický zážitek. Je velmi těžké to popsat slovy ,, ale najdenou jste se ocitly v osudech těch lidí v celé Titanic story ....viděly jsme reálně i vrak pod hladinou ..předměty lidí které zůstaly na dně moře..boty....a další osobní předměty..
viděly jsme porcelán, vzorky koberců....záchranné čluny .kajuty pro bohaté i chudé....bylo to úžasné a obohacující...
Stejně tak myšlenka, že právě zde byl Titanic postaven a odtud vyplul...


Po návratu z muzea jsme ještě musely vyřešit cestu na letiště, kterou jsme měly absolvovat velmi brzy ráno- letadlo nám odlétalo v 9:25 a do Dublinu cesta trvá asi 2 hodiny....bylo zřejmé, že tu noc nebudeme mnoho spát.

I to jsme vyřešily a potom už za námi přijela Kinguš a my jsme se uplně v pohodě asi kolem 18h bez nějakých stresů vydaly k Ulster Hall, kde se konal koncert...nebyl zde skoro nikdo....ještě jsme si stačily zajít na jídlo..a potom už jsme opět stály v první řadě - absolutně ready pro další show...

Tentokrát jsme si koncert užily snad ještě mnohem víc než v Dublin, možná z nás spadl nějaké stres z událostí tohoto dne,
bylo to úžasné....popisovat zde jednotlivé songy by byla rutina.Odnesly jsme si odtud několik suvenýrů - trsátek...nejden od Europe chlapců , ale také od Black Star Riders.

Po koncertě jsme zašly na hotel a potom jsme se vrátily ....jen říct chlapcům Good Bye...bez toho, že bychom chtěly podpisy nebo fotky...chtěly jsme se jen rozloučit s přáteli...jen neodejít bez pozdravu...

Bylo to krásné....slyšet z jejich úst : "Díky, že jste přijely - mějte šťastnou cestu domů."
Holky bylo to s vámi opět nezapomenutelné, mám Vás ráda a Kinguško - děkuji za všechno - jsi úžasná!


Ivana

PS.. ještě jedna srdeční záležitost...jesltiže uvnitř story píšu o našich malých dárcích pro Europe- o bílých šachových králích....pak jeden z těchto NAŠICH white kings....našel své místo na keyboardu u Mica...a byl tam s ním po několik posledních koncertů...Je to pro nás velká čest! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Renny Renny | E-mail | 30. března 2015 v 19:05 | Reagovat

Ivanio, byl by playlist z koncertů?

2 ivania ivania | 31. března 2015 v 10:34 | Reagovat

ano Renny mám jeden dokonce originál z podia z Belfastu

3 ivania ivania | 31. března 2015 v 10:36 | Reagovat

z Dublinu : http://www.setlist.fm/setlist/europe/2015/olympia-theatre-dublin-ireland-7bcba268.html

z Belfast :
http://www.setlist.fm/setlist/europe/2015/ulster-hall-belfast-northern-ireland-23cb98fb.html

4 alena alena | 31. března 2015 v 21:34 | Reagovat

Krasna story a zasa super napisana :-) mozem uz len dodat ze ticho zavidim 8-)

5 imi imi | 31. března 2015 v 23:07 | Reagovat

Dámy,

skladam klobuk a idem si to este raz cele precitat ;-)  ;-)  ;-)

6 ivania ivania | 1. dubna 2015 v 18:09 | Reagovat

děkuju alenko a Imi tobě taky..snad se taky sejdeme společně při něčem podobném :)

7 Jana,sk Jana,sk | 5. dubna 2015 v 21:15 | Reagovat

Úplne skvelé zážitky!
Ja som ešte stále z toho albumu mimo...veľmi ma potešili články a hodnotenie v Sparku. :-)

8 Jana.sk Jana.sk | 16. dubna 2015 v 8:02 | Reagovat

Super správa:EUROPE na Slovensku-na festivale RADEGAST LEGENDY (19.-20.6.Nitrianske Rudno) :-D
Vstupenky na ticketportal.sk

9 ivania ivania | 16. dubna 2015 v 15:37 | Reagovat

wow díky za info Jani!!!!!!!!!!!!!!!!!
škoda,, že jsem na dovolené v tom čase :(

10 nick nick | 18. dubna 2015 v 7:16 | Reagovat

Ty nemáš informace přímo od micka?No to se dost divím.nevěřím.😊😕

11 imi imi | 4. května 2015 v 22:58 | Reagovat

ahojte,

neveril som,ale zazraky sa deju.. ;-)  ;-)

i.

12 CarolynMayot CarolynMayot | E-mail | 5. srpna 2017 v 5:13 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

13 CarolynMayot CarolynMayot | E-mail | 5. srpna 2017 v 15:53 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

14 CarolynMayot CarolynMayot | E-mail | 5. srpna 2017 v 21:16 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

15 CarolynMayot CarolynMayot | E-mail | 6. srpna 2017 v 2:42 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

16 Leeannbax Leeannbax | E-mail | 10. srpna 2017 v 21:48 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708c

17 Dannywhogs Dannywhogs | E-mail | Web | 18. srpna 2017 v 22:01 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

18 Sorofq Sorofq | E-mail | 22. srpna 2017 v 23:11 | Reagovat

Лучшие  БЕСПЛАТНЫЕ порно флеш игры размещены для вас играйте онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

19 LarryNor LarryNor | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 21:29 | Reagovat

http://www.isovietnam.vn/component/k2/itemlist/user/192095  смотреть кино 2015 3   смотреть фильмы бесплатно 1 сезон  http://www.twintownswebsolutions.com.au/component/k2/itemlist/user/25028

20 HollySnicy HollySnicy | E-mail | 3. září 2017 v 23:22 | Reagovat

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>
Play with me my friends...

...

21 Avito321kt Avito321kt | E-mail | 29. září 2017 v 12:46 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как удалить аккаунт компании на авито
покупатель с авито хочет вернуть деньги
удаление аккаунта на авито
я забыл аккаунт авито
как зайти в аккаунт авито по номеру телефона

22 SlavaPfh SlavaPfh | 5. října 2017 v 17:39 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and complained about his insomnia. I totally told him to <a href=http://firmgains.com/drugs/ambien-taper-schedule>here</a> and deal with it.

23 MIAUix MIAUix | E-mail | Web | 21. října 2017 v 20:44 | Reagovat

https://about.me/elexus6

24 BethanyZdl BethanyZdl | E-mail | Web | 25. října 2017 v 14:29 | Reagovat

http://apparelmerchandiser.com/qa/index.php?qa=2507&qa_1=what-do-you-think-about-buy-valium-online

25 ElvaPax ElvaPax | E-mail | 25. prosince 2017 v 20:35 | Reagovat

апрапрапр

26 Phillipliart Phillipliart | E-mail | Web | 1. května 2018 v 20:51 | Reagovat

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>знакомства онлайн</a>

Онлайн сообщество знакомств для интимных встреч. Реальные знакомства для XXX у тебя городе. Заходи - тебе понравится!

сайты знакомств области, знакомства мая страница, знакомства 18, знакомства с женщинами с фото, христианские знакомства, знакомства удэ, знакомства сургут, знакомства улан удэ, мамба знакомства вход на мою страницу, знакомства бесплатно без номера телефона, трололо знакомства, знакомства тролола, знакомства в перми, знакомства волгоград бесплатно, спб знакомства бесплатно, табор сайт знакомств регистрация, владимир владимиров знакомства, сеть знакомств, сайт знакомств моя страница бесплатных, знакомства в уфе, майл ру знакомства моя страница вход, дарлинг знакомства, знакомства с телефонами москва, смс знакомства иркутск, m знакомства, знакомства ставрополь, знакомство без регистрации моя страница, знакомства с богатыми, фильм знакомство с родителями, сайт интим знакомств, табор ру знакомства вход, женщины за 40 знакомства без регистрации, майл знакомства моя страница вход на страницу, бесплатные знакомства с номерами телефона без регистрации, знакомства женщины за 40 фото, mail love знакомства, знакомства в пензе, дарлинг сайт знакомств, 4 знакомства, сайт знакомств без фото, знакомства двое, знакомства мужчины лет, знакомства табор ру моя страница вход, знакомства красноярск регистрация, знакомства в ульяновске, знакомства для детей, знакомство бесплатное и регистрации с телефоном, love mail ru знакомства, знакомства сочи

27 Robertvor Robertvor | E-mail | Web | 14. července 2018 v 21:19 | Reagovat

http://www.eentke.com/forum/viewtopic.php?f=11&t=14321

28 Mariaiteni Mariaiteni | E-mail | 4. září 2018 v 13:00 | Reagovat

Hello
look at my photo http://catcut.net/Czvw

29 Herbertsourb Herbertsourb | E-mail | Web | 28. prosince 2018 v 7:02 | Reagovat

789

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama